اول شدن ساده نیست

با ما همراه شوید با متخصصین گروه تبلیغاتی طنین باران همیشه اول باشید

تبلیغات ، ابزار موثر در توسعه بازار

تعرفه‌هاي آگهي در راديو - تلويزيون گران به نظر مي‌رسد ولي با مقايسه آن با ساير رسانه (مثل روزنامه - بيلبرد) از نظر ميزان نفوذ در مخاطب، حوزه جغرافيايي تحت پوشش، دسترسي مخاطبين، جذابيت‌هاي آگهي و در نهايت ميزان اثرگذاري آگهي، به اين نتيجه مي‌رسيم که آگهي تلويزيوني پر هزينه است ولي گران نيست!
اکنون که مي‌خواهيد آگهي خود را از تلويزيون پخش کنيد، اولين اقدام چيست؟ اقدام به ساخت آگهي مي‌کنيد؟ به دنبال تنظيم قرارداد پخش آگهي مي‌رويد؟ يا...؟ اولين قدم، انتخاب يک شرکت تبليغاتي به عنوان مشاور تبليغاتي است.

به دليل حجم زياد اطلاعات در مورد مقررات ساخت و پخش و ساير تسهيلات و شيوه‌هاي پخش آگهي، مشاور با کسب اطلاعات شما و جمع‌بندي شرايط پخش، بهترين امکان را براي شما ارائه و با هم‌فکري با شما نسبت به اجراي سفارشات اقدام مي‌نمايد.

وظيفه مشاور تبليغات چيست؟

مشاور تبليغاتي بايستي ضوابط قانوني و مقررات ساخت و پخش آگهي را با صاحب آگهي در ميان بگذارد و آگهي دهنده را از شرايط لازم براي عقد قرارداد آگاه سازد. در صورتي که شما داراي مجوزهاي لازم براي عقد قرارداد با صدا و سيما باشيد، قدم بعدي بحث بر چگونگي ساخت آگهي از نظر مضمون، تکنيک، مدت زمان آگهي و ساير جزئيات آگهي است.

در اين موارد، تجربيات مشاور و سوابق "تيم توليد خلاقيت" وي، در ارائه طرح‌هاي بکر و جذاب، عامل موثر در کسب نتيجه مطلوب از برنامه تبليغاتي به شمار مي‌رود

مخاطب آگهي شما کيست؟

چه کساني از کالا يا خدمات شما استفاده مي‌کنند؟

برنامه‌هاي مورد نظر آنان در کدام شبکه و در چه ساعاتي پخش مي‌شود؟

پخش آگهي در محل‌هاي گران‌قيمت، متضمن اخذ نتيجه نيست! يک مشاور خلاق، قبل از هر کاري با برنامه‌ريزي دقيق براي ساخت آگهي‌هاي لازم (براساس شناخت از مخاطبين) و نيز تنظيم برنامه پخش آگهي، خيال شما را آسوده مي‌کند.

وقتي پخش آگهي از رسانه شروع مي‌شود بخش عمده‌اي از وظايف مشاور انجام شده است!

پس قبل از هر اقدام عملي، مشاور مورد اعتماد خود را انتخاب کنيد و سپس از او بخواهيد که براي شما طرح و برنامه خود را براي ساخت و پخش آگهي ارائه دهد و پس از تائيد، اجراي آن را از او بخواهيد.

براي دريافت آخرين نسخه ضوابط و مقررات، جداول تعرفه و تخفيفات قراردادهاي پخش آگهي راديوئي و تلويزيوني و توليد آگهي بازرگاني با ما تماس بگيريد

راه های ارتباطی ما

گیلان . رشت . پل انتظام . کوچه شهید علی حسین نیا ( کوچه یکطرفه آتشنشانی ) . ساختمان مهندسین . طبقه 2 . واحد 3

شماره های تماس

تمامی حقوق مادی این سایت متعلق به کانون آگهی و تبلیغات طنین باران می باشد ( طراح و برنامه نویس : سعید شیخ چوکامی )